به دپارتمان " دانش آموزان کار و دانش " موسسه فنی آموزشی کادوس خوش آمدید


 33232323
  مکانیک خودرو (Auto mechanic )
  • مکانیک خودرو

   مکانیک خودرو

   تکنولوژی شتابان رشد و توسعه می یابد و در این میان صنعت خودرو جایگاه ویژه ای در جهان دارد . به گواهی آمار صنعت خودرو پس از صنعت نفت دومین صنعت مهم کشور به شمار می اید .رشته مکانیک خودرو یکی از رشته های گروه مکانیک می باشد .در این بخش آموزش های مربوط به صنعت خودرو انجام می گردد.دانش آموزان وارد شده به این رشته باید علاوه بر علاقه ، استعداد فنی و خلاقیت از سطح علمی مناسبی در دروس ریاضی و فیزیک برخوردار باشند.

  تاسیسات (Installations )
  • تاسیسات

   تاسیسات

   در دنیای امروز تامین آسایش بشر یکی از هدف های اصلی بوده و سعی شده است با استفاده و به کار گیری تاسیسات مکانیکی در طراحی و اجرای ساختمان سازی این امر مهم پیگیری شود . هنرجویان این رشته در طی دوران تحصیل با طرح ،محاسبه ، اجرا ،راه اندازی سرویس و نگهداری تاسیسات بهداشتی ،گرمایی گاز رسانی ساختمان های مسکونی، راه اندازی و سرویس و تعمیر تاسیسات برودتی خانگی و تجاری آشنا خواهند شد.

  برق صنعتی (industrial electricity )
  • برق صنعتی

   برق صنعتی

   پیشرفت صنعت برق سبب رشد سریع تکنولوژی و توسعه کشور های صنعتی گردیده است .به تدریج سیستم های جدید جایگزین سیستم های قدیمی شده و کمبود متخصص در این زمینه قطعا در راه اندازی و نگهداری و کنترل کارخانجات اثر خواهد گذاشت دو دوره های برق طول دوره 2 تا3 سال است که دروس عملی و نظری آن به صورت واحد ارائه می گردد.

  الکترونیک (electronic )
  • الکترونیک

   الکترونیک

   رشته الکترونیک یکی از رشته‌های صنعتی مادر محسوب می‌شود و تمام علوم و فنون موجود به نحوی با این علم پیوند خورده‌اند به نحوی که از وسایل روزمره زندگی تا پیچیده‌ترین فن‌آوری‌های فضایی حضور این علم به وضوح قابل مشاهده است. بی‌شک برای یافتن جایگاه مناسب این علم در کشورمان بایست مبانی آموزش این رشته با استحکام و براساس برنامه‌ریزی علمی پایه‌گذاری شود رشته الکترونیک در هنرستانها از اساسی‌ترین و نقطه‌ شروع مناسب برای فراگیری این علم محسوب می‌شود.
   علم الکترونیک همگام با پیشرفت روزافزون تکنولوژی هم اکنون در کلیه امور مربوط به زندگی انسانها رخنه کرده و در حال پیشرفت می باشد و در آینده تزدیک کل زندگی انسانها را تحت تاثیر خود قرار میدهد .

  حسابداری (eccounting )
  • حسابداری

   حسابداری

   در هر نوع کسب و کاری،حسابداری لازم است.باید در نظر داشته باشید،حسابداری در هر کسب و کاری یک زبان پایه ای می باشد و داشتن دانش پایه ای از حسابداری برای مردان و زنانی که با کسب و کار سر و کار دارند،برای اینکه بدانند در حال انجام چه کاری هستند لازم است.این همان دلیلی است که نشان می دهد چرا حسابداری در دنیای امروزی تا این اندازه متقاضی دارد.بسیاری از حسابداران تایید شده در رشته ی خودشان بسیار موفق شدند و حتی،کسب و کار خودشان را شخصا راه اندازی نموده اند.

  کامپیوتر(تولید محتوا) (computer )
  • کامپیوتر(تولید محتوا)

   کامپیوتر(تولید محتوا)

   رشته تولید محتوای الکترونیکی یکی از رشته‌های فنی کامپیوتر و زیرمجموعه خدمات است که فارغ‌التحصیلان این رشته توانایی طراحی و توسعه پروژه‌هایی با محتوای آموزشی و تبلیغاتی را به صورت چندرسانه‌ای خواهند داشت.در این دوره تحصیلی مهارت‌های لازم در کار کردن با برنامه‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسیVisual Basic،Photoshop،Flash captivate ،Maya ،Priemiere ،Audition ،office به دست می‌آید.

تمام حقوق این سایت برای موسسه فنی و آموزشی کادوس محفوظ است Copyright © 2020
بازدید امروز : 20
بازدید دیروز : 21
بازدید کل : 99259