به دپارتمان " عمران " موسسه فنی آموزشی کادوس خوش آمدید


 https://t.me/kadooslakani
 33232323 داخلی 25
  عمران سازه ( )
  • نرم افزار tekla structers

   نرم افزار tekla structers

   تکلا استراکچرز (Tekla Structures) با نام قبلی Xsteel نرم‌افزاری قدرتمند برای مدل‌سازی اطلاعات ساختمان و سه بعدی کردن سازه‌های ساختمانی و صنعتی است. نرم‌افزار Tekla Structures ابزار قدرتمند و در عین حال بسیار ساده ای برای مدلسازی سه بعدی سازه با جزییات کامل می‌باشد. تیر، ستون، مهاربندها، تمامی اتصالات و اجزا، پیج و مهره، جوش، برش گیر و… در تکلا قابل مدلسازی است. با مدلسازی دقیق سازه در Tekla می‌توان کلیه ایرادات احتمالی ساخت و مشکلات اجرایی را به راحتی شناسایی و رفع نمود.

  • نرم‌افزار آباکوس: (ABAQUS)

   نرم‌افزار آباکوس: (ABAQUS)

   از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است. اسم و نشان این نرم‌افزار از لغت abacus در زبان انگلیسی به معنای چرتکه و (abax (ἄβαξ در زبان یونانی به معنای تخته پوشیده شده با ماسه، گرفته شده‌است.این نرم‌افزار محصول شرکت فرانسوی داسو سیستمز می‌باشد.
   آباکوس قابلیت حل مسایل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده‌ترین مدلسازی غیر خطی را دارا می‌باشد. این نرم‌افزار دارای مجموعه المانهای بسیار گسترده‌ای می‌باشد که هر نوع هندسه‌ای را می‌توان توسط این المان‌ها مدل کرد. همچنین دارای مدل‌های رفتاری بسیار زیادی است که در مدلسازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، لاستیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیت‌ها، بتن مسلح، فومهای فنری و نیز شکننده و همچنین مصالحی ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ، قابلیت بالایی را ممکن می‌سازد. نظر به اینکه آباکوس یک ابزار مدلسازی عمومی و گسترده می‌باشد، استفاده از آن تنها محدود به تحلیل مسائل مکانیک جامدات (یعنی مسئله تنش - کرنش) نمی‌شود. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان مسایل مختلفی نظیر انتقال حرارت، انتقال جرم، تحلیل حرارتی اجزاء الکتریکی، اکوستیک، تراوش و پیزو الکتریک را مورد مطالعه قرار داد.

  • دوره صورت وضعیت نویسی با نرم افزار تدبیر

   دوره صورت وضعیت نویسی با نرم افزار تدبیر

   تدبیر، نرم‌افزاری است برای تهیه اسناد و مدیریت هر چه‌بهتر پروژه‌های عمرانی در چهارچوب ضوابط و بخشنامه‌های معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور (سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور) که با به‌کارگیری این نرم‌افزار کاربران (کارفرمایان، مهندسین مشاور و پیمانکاران) قادر خواهند بود کلیه امور مربوط به امور پیمان و مناقصات از بدو تهیه اسناد مناقصه، متره، برآورد، آنالیز قیمت، تخصیص منابع، تهیه و رسیدگی صورت‌وضعیت و تعدیل و همچنین در بخش کنترل پروژه در تهیه برنامه زمان‌بندی واقعی و اجرایی همسو با برآورد احجام کار را تهیه نموده و از بانک بخشنامه‌های معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در طرح‌های عمرانی و غیر عمرانی استفاده کاربردی نمایند ادامه به‌صورت خلاصه .قابلیت‌های قسمت‌های مختلف نرم‌افزار تدبیر ارائه می‌شود.

  • تحلیل و طراحی پل با نرم افزار sap2000

   تحلیل و طراحی پل با نرم افزار sap2000

   برنامه سپ یک برنامه بسیار قدرتمند برای تحلیل و طراحی دقیق انواع سازه‌ها می‌باشد. این برنامه قادر به تحلیل استاتیکی و دینامیکی، تحلیل بار زنده برای پل ها، تحلیل خطی و غیر خطی، تحلیل و طراحی المان‌های سازه‌ای مختلف می‌باشد. لذا تسلط کافی بر این برنامه آسان و کاربردی اما دقیق می‌تواند برای مهندسان عمران برای مدلسازی آنالیز و طراحی المان‌ها و سازه‌ها مختلف بسیار مهم باشد دید پویا تر و ملموس تری از اثر بارگذاری‌های مختلف بر سازه و عناصر آن برای آن‌ها فراهم می‌آورد.

  • AUTO CAD

   AUTO CAD

   نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است. نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار میرود. از اتوکد برای طراحی صنعتی – مکانیکی – نقشه کشی – معماری و ترسیمات دقیق استفاده می شود.

  • ETABS و SAFE

   ETABS و SAFE

   برنامه ETABS در طراحي قاب هاي فولادي و بتني تمام ضوابط لرزه اي طراحي ساختمان ها را در نظر مي گيرد و مي توان قاب هاي بتني را بر اساس ضوابط شکل پذيري عادي و متوسط و ويژه طراحي کرد. ارتباط با نرم افزار SAFE به عنوان نرم افزار طراحی و محاسبات پی های ساختمانی سبب شده تا بتوان این دو نرم افزار را به عنوان کامل ترین مجموعه برای انجام محاسبات انواع ساختمان استفاده نمود.


  مهندسی عمران (مدیریت ساخت) ( )
  • کنترل پروژه با Ms project

   کنترل پروژه با Ms project

   MicroSoft Project یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت پروژه است که با بيش از بیست ميليون كاربر در سراسر دنیا، به برنامه ای كاربردی برای مديران و اعضای تیم پروژه تبديل شده است.سهولت کار با MS Project ، سازگاری با محیط ویندوز و سایر سیستمهای عامل، شباهت محیط و جعبه ابزارها با سایر نرم افزارهای مایکروسافت آفیس، داشتن تمامی ابزارها و ماژول های مورد نیاز کنترل پروژه و از همه مهمتر داشتن محیط user friendly، این نرم افزار را از سایر نرم افزار های مشابه متمایز کرده است.

  مهندسی راه و نقشه برداری ( )
  • دوره ARCGIS مقدماتی و پیشرفته

   دوره ARCGIS مقدماتی و پیشرفته

   در این دوره علاوه بر آشنایی فراگیران با مفاهیم پایه و کلیدی در GIS به طور کامل نحوه انجام عملیات برای تهیه یک نقشه از ساخت لایه های اطلاعاتی،رقومی سازی،نماد و برچسب گذاری تا خروجی های متفاوت در محیط نرم افزار آموزش داده میشود. توانایی کار با نرم افزار ARCGIS جهت نقشه در محیط GIS که این مهارت اصطلاحا GIS READY نامیده میشود اولین و مهم ترین گام در هر پروژه GIS می باشد.

  • دوره Gis

   دوره Gis

   سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی برای جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و تحلیل داده‌ها و اطلاعاتی استفاده می‌شود که موقعیت جغرافیایی آن‌ها یک مشخصه اصلی و مهم است. این سیستم‌ها (همچون تمام سیستم‌های اطلاعاتی) از اجزا و عناصر متفاوتی چون سخت‌افزار، نرم‌افزار، کاربر، داده، روندها (روش‌ها) شکل یافته است. با در نظر داشتن این اجزا و در نظر داشتن نقش کلیدی کاربر در یکپارچه‌سازی تمام آن‌ها، در این دوره آموزش وی برای مقصود پیشین هدف اصلی خواهد بود.

  دوره جامع محاسبات ساختمان با Safe و Etabs ( )
  دوره نرم افزار ETABS محاسبات سازه های متنی و فولادی ( )
  دوره دفترچه محسبات ETABS و SAFE ( )
  دوره تحلیل اجزای محدود با Abaqus ( )
  دوره Tekla Structures ( )
  طراحی و تحلیل سازه های خاص با Sap2000 ( )
  طراحی و تحلیل پل با SAP2000 ( )
  دوره جامع طراحی اتصالات ( )
  روش های اجرای ساختمان های فلزی و بتنی ( )
  دوره های کنترل پروژه با MSP مقدماتی ( )
  دوره های متره بر آورد و صورت وضعیت نویسی با نرم افزار تدبیر ( )
  دوره ARCGIS ( )
  دوره برنامه نویسی مهندسی با MATLAB ( )
  تست ( )
تمام حقوق این سایت برای موسسه فنی و آموزشی کادوس محفوظ است Copyright © 2020
بازدید امروز : 20
بازدید دیروز : 21
بازدید کل : 99259