به دپارتمان " حسابداری " موسسه فنی آموزشی کادوس خوش آمدید
در دپارتمان حسابداری (علوم مالی) دوره هـایی آمـوزش داده می شود که منـجر به تربیت حسـابداران مبـتدی، متوسـط (کمـک حسابدار) یا حرفه ای می شود و با توجه به تقاضای بازار امروز برای استخدام در حوزه حسابداری مفید است، دوره هایی کـه در دپارتمان حسابداری موسسه فنی آموزشی کادوس شعبه لاکانی رشت ارائه می شود نزدیک ترین مسیر برای اشتغال علاقه مندان حسابداری است.

 https://t.me/kadooslakani
 داخلی 19
  بازارکار مقدماتی -رشته های غیر مرتبط ( )
  • پکیج حسابداری بازارکار مقدماتی

   پکیج حسابداری بازارکار مقدماتی

   در این پکیج دوره ای آموزش داده می شود که منجر به تربیت حسابداران مبتدی ،کمک حسابدار(متوسط) می شود و با توجه به تقاضای بازارکار امروز برای استخدام در حوزه حسابداری مفید است. دوره ای که در این پکیج ارائه می شود نزدیکترین مسیر برای اشتغال علاقه مندان حسابداری است،سرفصلهای مدنظر این دوره : حسابداری موسسات خدماتی، حسابداری صنعتی (بهای تمام شده) ،آشنایی با نرم افزار هلو

  حسابداری ویژه بازار کار پیشرفته ( )
  • پکیج حسابداری ویژه بازار کار پیشرفته

   پکیج حسابداری ویژه بازار کار پیشرفته

   در این پکیج دوره ای آموزش داده می شود که منجر به تربیت حسابداران حرفه ای می گردد در این دوره طریقه ثبت دفاتر قانونی به طور عملی آموزش داده می شود، سرفصلهای مدنظر این دوره :حسابداری موسسات بازرگانی ، حسابداری صنعتی پیشرفته،آشنای با نرم افزار سپیدار شرکت همکاران سیستم

  طرح الماس ( )
  • طرح الماس

   طرح الماس

   در این دوره آموزش نوشتن معاملات فصلی( معاملات فصلی گزارشی است که پایان هر فصل باید به اداره مالیاتی بابت فقط خرید و فروش فصلی خود ارائه کنند را گویند) ، نحوه نوشتن مالیات بر ارزش افزوده وآشنایی با قوانین مالیات و نحوه نوشتن اظهار نامه مالیاتی صورت می گیرد.

  دوره های اختصاصی نرم افزار هلو و سپیدار سیستم ( )
  • دوره های اختصاصی نرم افزار هلو و سپیدار سیستم

   دوره های اختصاصی نرم افزار هلو و سپیدار سیستم

   پس از اینکه شخص با مفاهیم حسابداری ، و تخصصهای مورد نیاز آن آشنا شد برای تسهیل در ورود اطلاعات ، نگهداری ، پردازش و تحلیل آنها نقش نرم افزارها پررنگتر خواهد شد ،که از جمله ، نرم افزار حسابداری هلو و سپیدار سیستم در حسابداری که از رایج ترین نرم افزارهاست را می توان نام برد.

  حسابداری برای غیر حسابداران - ویژه بازا کار مقدماتی ( )
  • حسابداری غیر حسابداران - ویژه بازار کار مقدماتی

   حسابداری غیر حسابداران - ویژه بازار کار مقدماتی

   حسابداری “فن شناسایی ،ثبت ،طبقه بندی و تلخیص رویدادهای مالی و تفسیر نتایج حاصله برمبنای واحد پولی کشورجهت استفاده کنندگان ” می باشد.
   حسابداران در هر شهر و منطقه ای که اصناف، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی وجود دارند، بازار کار و فرصت های شغلی متعدد دارند.
   مزایای شغل حسابداری
   1.یک مسیر شغلی روشن وجود دارد
   2.زمینه کاری، پایدار و رو به رشد است
   ۳. شما می توانید پتانسیل رشد حرفه ای را داشته باشید
   ۴. پتانسیل درآمد مطلوب

  حسابداری ویژه بازار کار - پیشترفته ( )
  • حسابداری ویژه بازار کار - پیشترفته

   حسابداری ویژه بازار کار - پیشترفته

   مخاطبین دوره :

   دانشجویان فارغ التحصیل از رشته های مالی و حسابداری(اقتصاد)که تجربه کار عملی ندارند
   کارمندان شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت
   مدیران شرکت ها برای نظرات دقیق برامور حسابداری
   فارغ التحصیلان از رشته های غیر

   مهارت های اکتسابی:
   دانشجویان پایان این دوره توانایی انجام امور مالی شرکت های خدماتی و بازرگانی را دارند و به راحتی میتوانند با نرم افزار مالی به ثبت امور مالی یک شرکت و یا سازمان بپردازند.

  دوره ویژه حسابرسی ( )
  • دوره ویژه حسابرسی

   دوره ویژه حسابرسی

   آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار جذب بازار کار شوند. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با فن حسابداری ندارند از این جا باید شروع کنند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند نیز کارگشا است. شما پس از اتمام این دوره می‌توانید و مستعد هستید به عنوان حسابدار در سازمانی استخدام شوید؛ البته نه به عنوان رئیس حسابداری؛ صرفاً به عنوان حسابدار.

   ضمناً دوره جامع کاربردی حسابداری، پیش‌نیازی است برای دوره‌های پیشرفته‌تر.

  مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس ( )
  • مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس

   مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس

   به‌طورکلی هر فردی در کنار حرفه‌ای که دارد باید در جستجوی سرمایه‌گذاری دیگری هم باشد تا بتواند حتی با سرمایه کم منبع درآمد دومی داشته باشد. یکی از بازارهایی که در حال حاضر برای سرمایه‌گذاری وجود دارد سرمایه‌گذاری در بورس است. بورس یکی از بازارهای جذاب برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود که با تحمل ریسک‌های مربوطه می‌توان بازدهی‌های بالایی را در آن انتظار داشت. بازدهی بالای بازار سرمایه و تنوع ابزارهای این بازار باعث شده است تا بیشتر سرمایه‌گذاران با درجه‌های ریسک‌پذیری متفاوت در این بازار به سرمایه‌گذاری بپردازند. اگر بازدهی بازارها را در ده سال گذشته بررسی کنید به این نتیجه می‌رسید که بازار بورس با بازدهی ۱۲۰۰ درصد، بیشترین بازدهی را در بین بازارهای دیگر مانند طلا، ارز، مسکن و بانک داشته است و همین موضوع نشان می‌دهد که شروع یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس می‌تواند زمینه‌ساز کسب سود و منفعت باشد.
   این دوره برای کسانی است که هیچ دانشی از عملکرد بورس و نحوه خرید و فروش سهام و یا ابزارهای مالی دیگر نداشته و یا اطلاعات کمی دارند، طراحی شده است. در این دوره با کلیه بازارهای مالی و به ویژه بازار سهام آشنا شده و مکانیزم عملکرد بورس و نحوه خرید و فروش سهام، نحوه ارزیابی قیمت سهام، آشنایی با انواع تحلیل های بازار سهام، محاسبه ارزش ذاتی و بسیاری موضوعات دیگر آموزش داده می شود و در نهایت فراگیر با کلیه ابزارهایی که برای موفقیت در بورس لازم است، آشنا شده و دانش جامع و کاملی از مکانیزم عملکرد بازار سهام پیدا نموده و با یک دانش و بستر قوی آماده گذراندن دوره های تخصصی بعدی می شود.

  تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام ( )
  • تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام

   تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام

   تحلیل بنیادی، روشی برای آنالیز کردن سهام یا اوراق بهادار به‌واسطه محاسبه ارزش ذاتی آن است. این تحلیل، بامطالعه تمامی موارد تأثیرگذار بر ارزش، نظیر وضعیت مالی و مدیریت شرکت، صنعت و شرایط اقتصادی کلان انجام می‌شود. هدف اصلی چنین تحلیل‌هایی، کشف ارزش خاصی است که بتوان آن را با قیمت فعلی مقایسه کرد و درنتیجه مقایسه یک سرمایه‌گذار بتواند برای خرید یا فروش سهم و اوراق بهادار تصمیم‌گیری کند. اگر ارزش(Value) پایین‌تر از قیمت(Price) فعلی باشد، گفته می‌شود قیمت سهام افزایش‌یافته است و سرمایه‌گذار می‌تواند تصمیم به فروش سهم بگیرد. از طرف دیگر اگر ارزش بیشتر از قیمت فعلی باشد، سهام به‌عنوان سهام سودآور شناخته می‌شود که مبنای خرید سهم است. هنگامی‌که بازار این شکاف را درک کند و با افزایش قیمت سهم، آن را تنظیم کند، سرمایه‌گذار به هدف خودش که به دست آوردن سود بوده است، می‌رسد. هدف تحلیل بنیادی سهام در بورس همین است

  تحلیل تکنیکال بورس ( )
  • تحلیل تکنیکال در بورس

   تحلیل تکنیکال در بورس

   برای خرید و فروش سهام و ورود به بازارهای معاملاتی لازم است با دو مفهوم تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) و تحلیل بنیادی(Fundamental Analysis) آشنا باشید. هرکدام از آن‌ها باعث افزایش شناخت ما از وضعیت بازارها خواهد شد. این دو تحلیل از زاویه و دیدگاهی متفاوت به بررسی وضعیت بازارها می‌پردازند؛ بنابراین ترکیب آن‌ها به همراه در نظر گرفتن روان‌شناسی معاملات، می‌تواند ما را در این مسیر دشوار کمک کند و به‌صورت مؤثر ما را در شناخت و تسلط بر بازار پیش ببرد.

  کارگاه آموزشی SPSS ( )
  • گارگاه آموزشی Spss

   گارگاه آموزشی Spss

   SPSS نرم‌افزاری است که جهت تحلیل آماری در تحقیقات دانشگاهی و پژوهش‌های سازمانی استفاده می‌گردد. SPSS مخفف (Statistical package for social science) به معنای «بسته‌آماری برای علوم اجتماعی» است، که در عین راحتی و سادگی، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تحلیل آماری داده‌های اجتماعی و رفتاری می‌باشد. یادگیری آسان، سادگی استفاده و قدرت بالا در انجام محاسبات پیچیده، SPSS را به یکی از رایج‌ترین بسته‌های نرم‌افزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آماری مبدل نموده است.

   نرم‌افزار SPSS در علوم اجتماعی و رشته‌های مرتبط با آن نظیر آمار، جغرافیا، روانشناسی، اقتصاد، مدیریت، پزشکی، فنی و … نیز مورد استفاده گسترده محققین است. اگر هدف شما از کارگاه آموزشی، انجام یک کار آماری مثل مقاله، پایان‌نامه و پروژه‌های آماری است، این نوع از خدمات ما را انتخاب نمایید.

   اساتید این بخش، از بین اساتید با سابقه در برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی، بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهند نمود

  کارگاه آموزشی EVIEWZ ( )
  • کارگاه آموزشی Eviewz

   کارگاه آموزشی Eviewz

   نرم‌افزار Eviews : سری‌زمانی عبارت است از سری داده‌هایی که از مشاهده یک پدیده در طول زمان بدست آمده‌اند. مثال‌های آن در اقتصاد (مانند قیمت سهام در روزهای متوالی، صادرات در ماه‌های متوالی، متوسط درآمد در ماه‌های متوالی…) بازاریابی (تجزیه و تحلیل ارقام فروش در هفته یا ماه‌های متوالی) جمعیت‌شناسی و کلیه علوم مهندسی و… دیده می‌شود. هدف از تجزیه و تحلیل سری‌های زمانی، کشف و شناسایی مدل احتمالی مولد داده و پیش‌بینی مقادیر آینده است.

  کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی ( )
  • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی

   کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی

   پروپوزال همانند نقشه یک ساختمان یا یک پژوهش عملیاتی است که پیش از ساختن آن طراحی شده و روش انجام کار و مراحل آن را نشان می دهد. نوشتن پروپوزال نویسی معمولا با اهداف مختلفی مانند پروژه‌های تحقیقاتی در سطح کشور یا پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا انجام می شود

   افراد بسیاری که در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری به تحصیل مشغول هستند، همواره بدلیل نبود کارگاه آموزش پروپوزال و پایان‌نامه نویسی دچار مشکل می‌شوند. پروپوزال به عنوان پایه تمامی روش‌های انتشار گزارش علمی به شمار می‌رود. یک پروژه پژوهشی چه به صورت مقاله و چه به صورت پایان‌نامه در مرحله اول نیازمند نگارش پروپوزال است. همچنین بسیاری از دانشجویان در فرآیند نگارش پایان‌نامه نیز دچار مشکل هستند. مرکز آموزشی نوین با بهره‌گیری از توان مدرسان و پژوهشگران برتر دانشگاه‌های دولتی و آزاد کارگاه آموزش پروپوزال و پایان‌نامه نویسی را برگزار می‌کند.

  کارگاه آموزشی مقاله نویسی ( )
  • گارگاه آموزشی مقاله نویسی

   گارگاه آموزشی مقاله نویسی

   کارگاه مقاله نویسی علمی پیشرفته به دانشجویان و پژوهشگرانی توصیه می گردد که در دوره مقدماتی مقاله نویسی علمی شرکت کرده اند یا به مفاهیم آن تسلط دارند. این دوره به درخواست شرکت کنندگان در دوره های مقاله نویسی سازمان در راستای تکمیل دوره های مقدماتی برای نخستین بار تشکیل می گردد.

  حسابداری عمومی مقدماتی ( )
  • حسابداری عمومی مقدماتی

   حسابداری عمومی مقدماتی

   حسابداری عمومی یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه حسابداری در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد.علاقه مندان به دوره حسابداری عمومی مقدماتی پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

   آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی حسابداری عمومی مقدماتی را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه حسابداری عمومی مقدماتی آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی حسابداری عمومی مقدماتی می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان حسابداری عمومی مقدماتی ارائه نماید.

  حسابداری عمومی تکمیلی ( )
  • حسابداری عمومی تکمیلی

   حسابداری عمومی تکمیلی

   حسابدار( عمومی تکمیلی) کسی است که بعد از گذراندن دوره های آموزشی لازم بتواند از عهده جمع آوری، تجزیه و تحلیل، اندازه گیری، ثبت و طبقه بندی، تجمیع، تلخیص و گزارش رویدادهای دارای اثر مالی بر یک موسسه برآید و نرم افزارهای حسابداری را در انجام امور مالی به کار گیرد.

  حسابداری عمومی پیشترفته ( )
  • حسابداری عمومی پیشترفته

   حسابداری عمومی پیشترفته

   حسابداری فن ثبت، طبقه بندی و تلخيص فعاليتهای مالی يک مؤسسه در قالب ارقام و اعداد قابل سنجش به پول و تفسير نتايج حاصله از بررسی اين ارقام می باشد. در واقع حسابداری يک سيستم اطلاعاتی است که با فراهم کردن اطلاعات لازم کمک می کند تا سرمايه گذارها، اعتبار دهندگان، مديران و دولت نسبت به مسائل اقتصادی بهتر بتوانند، تصميم بگيرند.

   حسابداری یکی از ابزارهای مورد نیاز همه مدیران است. آشنایی با گزارشات حسابداری نظیر صورت های سود و زیان، ترازنامه و آشنایی با ثبت حساب ها از مواردی است که مدیران با آن در ارتباط هستند. در این دوره که مطابق با سرفصل های استاندارد حسابداری تدوین شده علاوه بر ارائه کلیه مطالب، مثال های کاربردی تعاملی برای فهم بیشتر دوره ارائه شده است.

  حسابداری بهای تمام شده ( )
  • حسابداری بهای تمام شده

   حسابداری بهای تمام شده

   منظور از حسابداری صنعتی ( بهای تمام شده ) چیست؟
   حسابداری صنعتی شاخه ای از علم و فن حسابداری است که وظیفه جمع آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و با تجزیه و تحلیل گزارشها و بررسی راههای تولید روشهای تقلیل بهای تمام شده تولیدات را بیان می کند.

  حسابداری حقوق و دستمزد ( )
  • حسابداری حقوق و دستمزد

   حسابداری حقوق و دستمزد

   آموزش محاسبه حقوق و دستمزد

   افرادی که به عنوان کارشناس مالی و حسابداری در شرکت ها و موسسات و بنگاههای اقتصادی مشغول به کار هستند در امور مختلفی باید مهارت داشته و قادر باشند کارهای مربوط به آن را با کمترین خطا انجام دهند . واحد حسابداری در شرکتها باید بتوانند به طور دقیق و درست جزییات کارکرد پرسنل را محاسبه کرده و طی یک فیش حقوقی جزییات آن را به انها ارائه دهند و قادر باشند در خصوص تغییرات و محاسبات اعمال شده توضیحات لازم را در صورت لزوم ارائه دهند .


   جزییات حقوق و دستمزد به عنوان یک هزینه محسوب شده و در دفاتر قانونی نظیر دفتر روزنامه و دفتر کل وارد شده و ثبت میگردد و این هزینه باید به صورت ماهانه تصویه گردد . برای محاسبه این مبالغ و هزینه ها باید حسابدار در خصوص حقوق پایه ، مزایای قانونی مانند حق مسئولیت ، مزایای عائله مندی ، هزینه مسکن و غیره اطلاعات کافی و به روز داشته باشد و بداند چه مبالغی باید به عنوان کسورات از مجموع دریافتی شخص کسر گردد این کسورات برخی شامل مالیات ، بیمه ، وام ، مساعده و غیره می باشد

  قوانین مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی ( )
  • قوانین مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی

   قوانین مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی

   راهنمای جامع و کاربردی ثبت اظهارنامه مالیاتی الکترونیک اشخاص حقوقی

   ثبت اظهارنامه کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی مشمولان قانون مالیات مستقیم و مالیات ارزش افزوده، طیق قانون و روش مصوب، الزامی است و اکنون ثبت اظهارنامه الکترونیک شرکت ها و موسسات در سامانه سازمان امور مالیاتی، به صورت اینترنتی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات کل سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور نیست. انجام فرآیند ثبت، به صورت اینترنتی و با داشتن کد کاربری و رمز عبور انجام شده و مودیان مالیاتی می توانند طبق دستور العمل موجود، اطلاعات کارکرد شرکت/موسسه/کارگاه/فروشگاه/کسب و کار خود را وارد کنند.


   تهیه اظهارنامه مالیاتی طبق استانداردهای مصوب و روش های مورد قبول سازمان امور مالیاتی کشور، یکی از کارهایی است که مودیان مالیاتی باید همه ساله انجام داده و کارنامه فعالیت کسب و کار خود را جهت محاسبه دقیق مالیات، تحویل دهند. توصیه می شود که برای استفاده از بخشودگی های مالیاتی، دریافت معافیت ها و کاهش میزان جرایم قانونی، مودیان محترم نسبت به تکمیل صحیح زیر نظر مشاوران تخصصی و مجرب حسابداری اقدام کنند.

  مالیات بر ارزش افزوده ( )
  حسابداری دولتی ( )
  حسابداری پیمانکاری ( )
  حسابداری معاملات فصلی ( )
  انبار داری و انبار گردانی ( )
  آشنایی با نحوه تهیه و تنظیم دفاتر حسابداری ( )
  نرم افزار هلو ( )
  • نرم افزار هلو

   نرم افزار هلو

   نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و... هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم‌ افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است.نرم افزار حسابداری هلو در نسخه‌های تک‌کاربره و شبکه ارائه می‌شود.

  نرم افزار اکسل ( )
  • نرم افزار اکسل

   نرم افزار اکسل

   اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است. اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، کاربرد دارد.

  نرم افزار همکاران سیستم(سپیدار) ( )
  • همکاران سیستم(سپیدار)

   همکاران سیستم(سپیدار)

   نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، با چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد

تمام حقوق این سایت برای موسسه فنی و آموزشی کادوس محفوظ است Copyright © 2020
بازدید امروز : 20
بازدید دیروز : 21
بازدید کل : 99259