به دپارتمان " فناوری اطلاعات " موسسه فنی آموزشی کادوس خوش آمدید

دپارتمان ICT مؤسسه فنی و آموزشی کادوس، با هدف ارتقاء سطح مهارت عموم مردم در زمینه فناوری اطلاعات همچنین توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقمند به اشتغال در این زمینه، به برگزاری دوره های مهارتی و کاربردی می پردازد و امروز پس از گذشت دو دهه از فعالیت در این عرصه پر فراز و نشیب، رسالت خود را پر کردن خلاء مهارتی و تخصصی متقاضیان اشتغال در بازارکار قرار داده است.

 https://t.me/kadooslakani
 33232323 داخلی 25
  گروه برنامه نویسی (programming group )
  • برنامه نویسی اندروید پیشترفته

   برنامه نویسی اندروید پیشترفته

   برنامه نویسی گوشی های اندروید

  • طراحی وب مقدماتی

   طراحی وب مقدماتی

   وبسایت های پویا، در مقابل وبسایت های ایستا قرار دارند و کار با این نوع وبسایت ها، به مراتب آسان تر و همینطور بهتر می باشد. در وبسایت های پویا، شما یکبار کدنویسی هسته را انجام می دهید و سپس با آسانی می توانید مطالب را منتشر کنید. در این دوره کد نویسی برای طراحی وب پویا آموزش داده می شود.

  • برنامه نویسی اندروید

   برنامه نویسی اندروید

   دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید، یک دوره کاملاً کاربردی برای علاقمندان اشتغال در بازارکار پر درآمد موبایل و اپلیکیشن هایی است که روز به روز در حال گسترش است و استارت آپ های نرم افزاری، با انتشار اپلیکیشن های کاربردی، درآمد زایی مناسبی برای خود و خدماتی مناسب حال عموم مردم را فرآهم آورده اند. در این دوره کارآموزان کارکردن با نرم افزار اندروید استودیو را به موازات یادگیری زبان برنامه نویسی java می آموزند.

  • دوره برنامه نویسی ++C مقدماتی

   دوره برنامه نویسی ++C مقدماتی

   در این دوره علاقمندان به مباحث برنامه نویسی، وارد دنیای مکالمه با کامپیوتر می شوند و با یادگیری زبان های برنامه نویسی، فلوچارت نویسی و الگوریتم نویسی به صورت اصولی وارد مباحث تخصصی برنامه نویسی می شوند.

  مهارتهای عمومی کامپیوتر (General computer skills )
  • Adobe Photoshop

   Adobe Photoshop

   فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود. فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید.

  • کاربر icdl

   کاربر icdl

   هفت مهارت icdl شامل دوره مقدماتی تا پیشرفته کامپیوتر در کاربری اداری: ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licence به معنی گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر است. این دوره و مهارتهای آن مخصوصاً icdl درجه دو (مبانی کامپیوتر، ویندوز و اینترنت) برای همه مفید و مورد نیاز است.
   مایکروسافت آفیس یک مجموعه نرم افزار اداری در بر گیرندهٔ نرم‌افزارهای یکپارچه با هم است که پرکاربردترینشان برنامه‌های مایکروسافت ورد، مایکروسافت اکسل و مایکروسافت پاورپوینت و مایکروسافت اکسس است که در این دوره آموزش داده می شود.

  • دوره ICDL درجه دو

   دوره ICDL درجه دو

   هفت مهارت icdl  شامل دوره مقدماتی تا پیشرفته کامپیوتر در کاربری اداری: ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licence به معنی گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر است. این دوره و مهارتهای آن مخصوصاً icdl درجه دو (مبانی کامپیوتر، ویندوز و اینترنت) برای همه مفید و مورد نیاز است.

  دوره های شبکه (network course )
  • CCNP

   CCNP

   با گذراندن دوره CCNP توانایی طراحی، اجرا، رسیدگی و عیب یابی شبکه های محلی یا شرکتهای وسیع و همکاری با متخصصین امنیت پیشرفته، صوت، وایرلس و ویدئو را پیدا خواهید کرد. آنها که به کسب CCNP نائل آمدند مهارت های لازم برای سمت هایی مانند مهندس شبکه، مهندس پشتیبان، مهندس سیستم و مهندس شبکه را دارا می باشند.

  • CCNA

   CCNA

   در دوره های سیسکو، به راه اندازی ساختاربندی نگهداری و عیب یابی شبکه های کامپیوتری غالبا در بستر سخت افزاری می پردازیم. طراحی فیزیکی شبکه ، تنظیم ، راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های شرکت سیسکو از مباحث مهمی است که در آموزش CCNA به عنوان مهارتی ارزشمند به علاقه مندان ارائه می گردد.

  • +Network

   +Network

   دوره آموزشی Network Plus یک دوره مقدماتی است که در آن بیشتر سعی شده تا دانش آموختگان در ابتدا با مفاهیم اصلی شبکه آشنایی پیدا کنند ولی آشنایی با همین دوره به ظاهر مقدماتی دست کارآموزان را برای ورود به بسیاری از زمینه های کاری شبکه باز می کند و راه را برای اشتغال و ادامه مهارت آموزی در فیلد تخصصی شبکه را باز می نماید.

  ICDL ( )
  تایپ سرعتی ( )
  Excel ( )
  • Excel

   Excel

   آموزش توابع فرمول نویسی در اکسل

  Access ( )
  • Access

   Access

   تهیه بانک های اطلاعاتی به صورت پروژه محور

  Word ( )
  • Word

   Word

   گزارش نویسی و مکاتبات اداری و پایان نامه نویسی دانشجویی

  Power Point ( )
  • Power point

   Power point

   تهیه اسلاید های گرافیکی جهت ارائه مطالب به صورت کنفرانس ویژه دانش آموزان و دانشجویان

تمام حقوق این سایت برای موسسه فنی و آموزشی کادوس محفوظ است Copyright © 2020
بازدید امروز : 20
بازدید دیروز : 21
بازدید کل : 99259