به دپارتمان " فنی مهندسی " موسسه فنی آموزشی کادوس خوش آمدید
مقوله ای که امروزه در بحث صنعت و اشتغال برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مطرح است، این است که در دانشگاه از
دانشجویان خواسته شده با آنچه که در دنیـای واقعی کسب و کار از مهندسین انتظار می رود کاملا متفاوت است و رمز موفقیت یک فرد در رشـته خود فراگیـری مهـارت های کاربـردی می باشـد. در ایـن راستا دپارتمــان فنــی ومهندسی کادوس مفتخر است با برگزاری دوره های آموزشی کاربردی ویژه رشته های مهندسی برق ، مکانیک، صنایع، شیمی، نفت، کشاورزی، نساجی، برای کارآمـوزان و دانشجویان را در راه رسیدن به حرفه ایده آل خود یاری نماید.

 https://t.me/kadooslakani
 داخلی 26
  کنترل و ابزار دقیق (Instrumentation engineering )
  • دوره آموزشی فشرده PLC پیشرفته

   دوره آموزشی فشرده PLC پیشرفته

   plc مخفف عبارت Programable Logic Controller به معنی کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی است. دستگاه PLC را می توان به یک رایانه شبیه دانست اما با این فرق که برای منظور خاصی برنامه ریزی شده است. دستگاهای PLC جایگزینی مناسب برای مدارات فرمان الکتریکی درکلیه فرآیند های صنعتی می باشند.کارآموزان با شرکت در دوره آموزش PLC می توانند ابزار دوره آموزش PLC را از نزدیک لمس کنند و تمامی مراحل راه اندازی، برنامه نویسی را به صورت عملی انجام دهند همچنین برای یادگیری هر چه بهتر آمـوزش PLC سعـی شده تا از اساتیـدی که خـود در پـروژه های عمـلی شرکت کرده اند استفاده شود. تمام تجهیزاتی که در کارگاه آموزش PLC وجود دارد مطابق استاندارد های سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  • دوره آموزشی فشرده PLC مقدماتی

   دوره آموزشی فشرده PLC مقدماتی

   plc مخفف عبارت Programable Logic Controller به معنی کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی است. دستگاه PLC را می توان به یک رایانه شبیه دانست اما با این فرق که برای منظور خاصی برنامه ریزی شده است. دستگاهای PLC جایگزینی مناسب برای مدارات فرمان الکتریکی درکلیه فرآیند های صنعتی می باشند.کارآموزان با شرکت در دوره آموزش PLC می توانند ابزار دوره آموزش PLC را از نزدیک لمس کنند و تمامی مراحل راه اندازی، برنامه نویسی را به صورت عملی انجام دهند همچنین برای یادگیری هر چه بهتر آموزش PLC سعی شده تا از اساتیدی که خود در پروژه های عملی شرکت کرده اند استفاده شود. تمام تجهیزاتی که در کارگاه آموزش PLC وجود دارد مطابق استاندارد های سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  الکترونیک (electronic )
  • دوره فشرده نرم افزار MATLAB مقدماتی

   دوره فشرده نرم افزار MATLAB مقدماتی

   نرم افزار MATLAB برنامه كامپيوتري است براي كساني كه با محاسبات عددي به ويژه جبر خطي سر و كار دارند، تهيه شده است. متلب ترکیبی از واژگان Matrix و Laboratory است که در این برنامه تمرکز ویژه‌ای بر روی ماتریس‌ها وجود دارد. شاید بتوان گفت متلب بر پایه ماتریس‌ها فعالیت می‌کند و همه اطلاعات در این برنامه به صورت ماتریس ذخیره می‌شوند. البته در برنامه نویسی متلب تنها به اعداد و ارقام محدود نخواهیم شد و شاهد برخی از ساختار‌های گرافیکی نیز در آن هستیم که در این بین می‌توان به نمودار‌ها و… اشاره کرد. یادگیری نرم افزار متلب یکی از اساسی ترین و مهمترین کارهایی هست که تقریبا تمام مهندسین باید انجام دهند تا توانایی استفاده از توابع و محاسبات آن در طراحی های خود را به بهترین نحو ممکن داشته باشند.

  گروه مهندسی مکانیک (mechanical engineering )
  • پکیج کتیا مقدماتی و پیشرفته

   پکیج کتیا مقدماتی و پیشرفته

   نرم افزار CATIA یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی،تولید و تحلیل با بیش از 100 محیط کاری، قابلیت طراحی و مونتاژ قطعات، تهیه نقشه‌های دوبعدی، طراحی سطوح پارامتریک و پیچیده، طراحی سازه و غیره را دارد. هم‌اکنون شرکت‌های بزرگ دنیا نظیر Boeing، Airbus، BMW، Toyota، Nissan، Ford از نرم‌افزار کتیا استفاده می‌کنند و یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نرم افزار برای مهندسان مکانیک و هوافضا است که در کشور عزیزمان نیز بصورتی وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

  گروه مهندسی صنایع ( )
  • دوره کاربردی MS PROJECT

   دوره کاربردی MS PROJECT

   نرم‌افزار MS PROJECT برای مدیرت پروژه‌ها بر پایه علم مدیریت پروژه کاربرد دارد و جزو زیر مجموعه نرم افزار آفیس است. نرم‌افزار MS PROJECT تصویر بزرگی از پروژه را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف باید تکمیل شوند را در آن پر کرده و آنها را سازماندهی نمائید.

  PLC S7 1 ( )
  PLC S7 2 ( )
  هوشمند سازی ساختمان (BMS) ( )
  نقشه کشی پیشترفته برق صنعتی با نرم افزار Eplan ( )
  طراحی تاسیسات برقی ساختمان با نرم افزار Autocad ( )
  نرم افزار Matlab مقدماتی ( )
  نرم افزار Matlab پیشترفته ( )
  میکرو کنترلر AVR ( )
  آموزش شبیه سازی مدارات الکتریکی با نرم افزار Orcad ( )
  نرم افزار ETAP ( )
  نرم افزار CATIA 1 ( )
  نرم افزار CATIA 2 ( )
  نرم افزار FLUENT & GAMBIT ( )
  نرم افزار SOLD WORK ( )
  نرم افزار ANYSY 1 ( )
  نرم افزار ABAQUS1 ( )
  نرم افزارANSYS 2 ( )
  نرم افزارABAQUS 2 ( )
  نرم افزارHSE ( )
تمام حقوق این سایت برای موسسه فنی و آموزشی کادوس محفوظ است Copyright © 2020
بازدید امروز : 20
بازدید دیروز : 21
بازدید کل : 99259